Széchenyi Gála 2026

Április 24-én megrendezésre került az első Széchényi Gála

Sok tanuló mutathatta meg tehetségét, amelyet egy átlagos iskolai napon nem láthatunk egymásból. Volt, aki saját versét mondta el, voltak előadások, zenés darabok, és sok alkotóművész is megmutathatta, mire képes. Az este folyamán lehetőség volt tombolát vásárolni, mindenki ehetett, ihatott és jól érezhette magát. Nagyon jó kezdeményezésnek tartom ezt az eseményt. Úgy gondolom az idén érettségiző diákoknak egy jó lehetőség lehet arra, hogy még a véghajrá előtt kicsit kieresszék a gőzt. Remélem, jövőre még többen neveznek be és jönnek el megnézni tehetségeinket.

Rohács Bíborka 11.A